Jako ekspert w dziedzinie doradztwa ADR oraz doradztwa TSL, spędziłem wiele lat pracując w obszarze transportu drogowego towarów. Moje doświadczenie zawodowe kształtowało się dzięki współpracy z renomowanymi firmami transportowymi i logistycznymi, gdzie miałem okazję angażować się w strategiczne i operacyjne aspekty tej branży.

Moja wiedza nie ogranicza się jedynie do praktyki zawodowej. Jestem dumny z mojego akademickiego tła w dziedzinie transportu, potwierdzonego tytułem magistra inżyniera logistyki.

Przez lata uczestniczyłem w licznych szkoleniach i seminariach. W trakcie których zdobyłem certyfikaty, takie jak certyfikat DGSA dla doradców ds. bezpieczeństwa transportu towarów niebezpiecznych ADR oraz certyfikat kompetencji zawodowych w drogowym transporcie rzeczy.

Chociaż specjalizuję się głównie w transporcie drogowym, moje kompetencje rozciągają się również na szeroki obszar logistyki, obejmujący cały łańcuch dostaw. Jestem przekonany, że dzięki moim umiejętnościom, doświadczeniu i zdobytym uprawnieniom jestem w stanie dostarczyć moim klientom wyjątkowe usługi doradcze w dziedzinie transportu oraz wsparcie w procesie wyrabiania licencji transportowych.