Dangerous Goods Safety Advisor (Doradztwo ADR)

Jako posiadacz aktualnych uprawnień DGSA, oferuję usługi doradcze w kwestiach transportu drogowego towarów niebezpiecznych, w pełni zgodne z wymogami umowy ADR. oraz regulujących jej wejście w życie polskich aktów prawnych.Zarządzanie przedsiębiorstwem transportowo - spedycyjnym

Moja akademicka wiedza teoretyczna, zdobyta na poziomie inżynierskim i magisterskim w dziedzinie logistyki i transportu, ze specjalizacją w zarządzaniu przedsiębiorstwem transportowo-spedycyjnym, doskonale komplementuje moje praktyczne doświadczenie. Dzięki temu moja oferta doradztwa TSL jest wszechstronna i kompleksowa.

Certyfikat kompetencji zawodowych

Posiadam certyfikat kompetencji zawodowych w drogowym transporcie rzeczy, co kwalifikuje mnie do pełnienia roli zarządzającego transportem - kluczowego wymogu dla firm transportowych działających na licencji EU. Dodatkowo specjalizuję się w wyrabianiu licencji transportowych i współpracuję z Biurem Transportu Międzynarodowego Głównego Inspektoratu Transportu, co gwarantuje skuteczność w tej dziedzinie.

Do tej pory zaufali mi między innymi: